حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
U-CHOICE GROUP 86-371-61299996
کارخانه تور قیمت دریافت کنید
خانه -

U-CHOICE GROUP کارخانه تور

خط تولید

این شرکت با یک تیم فنی قوی با 26 مهندس ارشد متخصص در شیمی پلیمری بالا، تجزیه شیمیایی، حفاظت گیاهان و مواد واسطه دارویی پشتیبانی می کند، شرکت مجهز به آزمایشگاه های پیشرفته شیمیایی و بیوشیمیایی و امکانات تجزیه و تحلیل مانند تجزیه و تحلیل عنصر EA1108، کروماتوگرافی مایع Waters201 با کارایی بالا (HPLC)، 5890 کروماتوگرافی گاز (GC) و اسپکترومتر مادون قرمز و غیره

پس از توسعه بیش از 20 سال، این شرکت در حال حاضر توانایی تولید کلرئیسوبروم سیانوریک اسید (CCA) 90٪ تولید TC سالانه 2000 تن است. رگولاتورهای رشد گیاهی در سالانه حدود 1000 تن تولید می شود، متوسط ​​تولید دارو در سالانه بیش از 1500 تن است.

U CHOICE GROUP تولید کننده منحصر به فرد از قارچ کش های کلرئیسوبروم سیانوریک اسید (CCA) 90٪ TC است و توصیه شده است به عنوان قارچکش های هدف خارجی کشاورزی توسط وزارت کشاورزی چین، همچنین توصیه شده است در بیماری های بیماری زای خاک توسط وزارت کشاورزی چین .

OEM / ODM

U CHOICE GROUP مدیریت پیشرفته تولید و همچنان به انجام نوآوری های فنی برای ارائه انواع مختلف مواد شیمیایی کشاورزی و دارویی. نصب شده است نیز خوش آمدید.

محصولات U GROUP CHOICE نه تنها فروش موفق در چین بلکه همچنین به بیش از 40 کشور و مناطق جهان صادر می شود که شامل: ترکیه، برزیل، هند، آلمان، ژاپن، ایتالیا، روسیه، ژاپن، کره جنوبی، امارات متحده عربی، عربستان سعودی و سایر کشورها. محصولات با کیفیت خوب تحت عنوان استقبال خوبی و ستایش قرار می گیرند.

تحقیق و توسعه

U-CHOICE GROUP دارای یک تیم حرفه ای تحقیق و توسعه با بیش از 18 سال تجربه در زمینه مواد شیمیایی خوب است فراهم كردن آروماتراپی و واسطه های دارویی با بهترین کیفیت و ثبات بالا.

همکاری با موسسات شناخته شده موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی در چین، گروه انتخابی U کردم 12 اختراع ملی، تعدادی از دستاوردهای اصلی فناوری و شاخص های فنی در سطح پیشرفته بین المللی است.